x32 (1)
HAKKIMIZDA

ACL LOJISTK Lojistik Hizmetlerinde Lider

““24.07.2007 Acl Lojistik Sanayi . bir aile şirketi olarak kuruldu. Şirketimiz yirmisi şoför olmak üzere yirmi beş personel kadrosuna sahiptir. Pozitif enerjimizle her yeni gün ve yeni müşterilerimizle, kurulurken duyduğumuz heyecan ve enerjiyi tekrar yaşıyoruz. Birlik ve beraberlikle aldığımız yolda her gün ilerliyor, gelişiyor ve geliştiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını slogan ve amaç edinerek sorumluluklarımızın bilincinde olduğumuzu gösterdik. "İLERİYE TAŞIYORUZ"".”.”

By ADNAN ÇUBUKCU GENEL MÜDÜR

01

Lojistik’te , farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek, liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak.

02

ACL LOJISTIK hizmetler sunan yenilikçi ve lider bir şirketler grubudur.

03

Müşteri Odaklılık; “Kazan Kazan” felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak

truck
BAŞARILARIMIZ

Bizim Deneyimimiz Sizin Avantajınız

“Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.”

178 +

Şirketler

25 +

Ülkeler
ACL LOJISTIK
img
BİZ KİMİZ

İşleri Kolay ve Yüksek & Karlı Hale Getiriyoruz

  • Hassas Yüklerin Hasarsız Taşınabilmesine Olanak Tanır.
  • Sevkiyat Durumu Takibi
  • Küresel Çapta Nakliyat 
Lojistik İhtiyaçlarınız İşimizin merkezinde yer alıyor..

Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla Ekol, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.

x32 (1)

37 +

Yılların Tecrübesi
acl lojistik

Her Noktada Geniş Hizmet Ağı ile Hızlı ve Etkin Taşımacılık Servisleri Etkin Taşımacılık Servisleri

ACL lojistik Piyasadaki En İyi Ücretlerle En İyi Hizmetleri Sunuyoruz.

Şirketimiz, dünya çapında taşımacılıkta dinamik bir güç haline geldi. En son teknolojiler, depo hizmetleri, taşıyıcı ortaklar ve kendini işine adamış çalışanlarla donatılmış ACL LOJISTIK, tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

img
img